Erelijst

 

 

2002 Klassement Limburgse Wintercompetitie Jos Feron Cup 1
     
2003 Maasmechelen (be) 3
  Batice(be) 3
  Liessel 2
  Beesel 3
  Belfeld 2
  Meijel 2
  Hulsberg (Limburgs Kampioenschap) 2
     
2004 Panningen 3
  Mechelen 2
  Apeldoorn 2
  Rijswijk 3
  Oss (districtkampioenschap zuid-oost) 1
  Streetrace Liessel 1
  Streetrace Dommelen 1
  Groesbeek 3
  Zoetermeer (Nederlands Kampioenschap) 2
  Houffalize Marathon 90km 2
  Valkenswaard 1
  Heeswijk-Dinther 1
     
2005 Nuth 1
  Den Helder 3
  Berlicum 1
  Nieuwkuijk 1
  Reek 1
  Olne-spa-Olne (be) 2
  Honselersdijk 3
  Oldenzaal 1
  Spa-Francorchamps, open klasse worldcup 1
  Havelte 1
  Berschenhoek 1
  Zoetermeer (Nederlands Kampioenschap) 3
  Streetrace Liessel 1
  Malmedy open klasse 1
  Streetrace Wintelre 1
  Baarlo 1
     
2006 Oldenzaal (beneluxcup) 3
  Oosterbeek 3
  Spa-Francorchamps, open klasse worldcup 3
  Ronse (beneluxcup) 3
  Streetrace Baarlo 1
  Rijswijk 1
  Zoetermeer (Beneluxkampioenschap) 1
  Malmedy (beneluxcup) 1
  Noorbeek (Nederlands Kampioenschap) 3
  Holten 1
  Winterslag (beneluxcup) 1
  Kuinre (beneluxcup) 1
  Baarlo 1
  Someren (weg) (omloop der peel) 2
  Mierlo (weg) 1
  Milheeze-centrum (weg) 3
  Veldhoven (weg) 2
  Klassement beneluxcup amateurs 1
     
2007 Grand-Halleux (be) 1
  Xhoffraix (be) 1
  Ronse (beneluxcup) 1
  Oss 2
  Einruhr (de) 2
  Panningen (weg) 1
  Zoetermeer (beneluxcup) 3
  Elsloo 1
  Baarlo 1
     
2008 Bertrix (beneluxcup) 3
  Oldenzaal (beneluxcup) 1
  Apeldoorn (beneluxcup) 1
  Streetrace Baarlo 3
  Zoetermeer (Beneluxkampioenschap) 3
  Streetrace Liessel 3
  BĆ¼tgenbach (be) 3
  Noorbeek (beneluxcup) 1
  Ronde van Arcen (weg) 1
  Neerkant (weg) 1
  Klassement beneluxcup amateurs 3
     
2009 Houffalize open klasse 2
  Baarlo (weg) 2
  Apeldoorn (beneluxcup) 1
  Baarlo (streetrace) 2
  Habay la Neuve (beneluxcup) 2
  Winterslag (beneluxcup) 3
  Liessel (streetrace) 1
  Klassement beneluxcup amateurs 1
  Klassement streetrace cup 1
     
2010 Milheeze-centrum (weg) 3
  Streetrace Baarlo 1
  Boxmeer, daags na de tour 1
  Melderslo, streetrace  2
  Panningen (weg) 1
  Baarlo (wintercompetitie) 2
  Horst (wintercompetitie) 3
  Beesel (wintercompetitie) 3
  Valkenburg, offroad duathlon 3
     
2011 Deurne (Duathlon) 2
  Assen 3
Run-Bike-Run Boekend 1
Reuver, open klasse 1
2012 Streetrace Melderslo 3
Hora Run-Bike-Run 1
Baarlo (wintercompetitie) 2
Nacht van Baarlo 1
Horst (wintercompetitie) 2
Liessel (wintercompetitie) 1
Weert (wintercompetitie) 3
Brunssum (wintercompetitie) 1
Beegden (wintercompetitie) 2
Beesel (wintercompetitie) 3
Windraak (wintercompetitie) 1
Meijel (wintercompetitie) 2
Nederweert-Eind (wintercompetitie) 1
Blerick (wintercompetitie) 1
2013 Landgraaf (wintercompetitie) 1
Reuver (wintercompetitie) 3
Klassement fietssportief.nl cup 1

 

Totaal
Overwinningen: 55
2e plaatsen: 24
3e plaatsen: 31
 

Sponsors

Banner
Banner
Banner

Univega Team Sponsors

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner